Blog

Meditáciou k hojnosti a prosperite

Meditáciou k hojnosti a prosperite

Neust├íle sa rast├║ce ceny n├ís n├║tia siaha┼ą do vreciek ─Źoraz hlb┼íie. Stres z platenia ├║─Źtov, ─Źi hypot├ęk sa m├┤┼że negat├şvne podp├şsa┼ą na zdrav├ş, ─Źo m├í za n├ísledok ─Ćal┼íie v├Żdavky za lieky a lek├írov. Medit├ícia zameran├í na hojnos┼ą a prosperitu v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą vyvin├║┼ą nov├Ż, svie┼żi, optimistick├Ż a posil┼łuj├║ci postoj k peniazom. V─Ćaka nov├Żm presved─Źeniam si pritiahnete do svojho ┼żivota v├Ą─Ź┼íie bohatstvo na v┼íetk├Żch ├║rovniach: duchovnej, emocion├ílnej, ment├ílnej, fyzickej aj materi├ílnej.

Čo je to meditácia?

Ke─Ć sa rozpr├íva o medit├íci├ş, v mysli si ─Źasto predstav├şme budhistick├Żch mn├şchov alebo jog├şnov, ktor├ş sa nepohn├║ aj cel├ę hodiny. Modern├í veda n├ím v┼íak ukazuje, ┼że sa medit├ície netreba v├┤bec b├í┼ą. Pr├íve naopak. Medit├ícia prin├í┼ía ve─żk├ę mno┼żstvo blahod├írnych ├║─Źinkov na zdravie, ─Źi u┼ż fyzick├ę, alebo psychick├ę. Odb├║rava stres, podporuje imunitn├Ż syst├ęm a prin├í┼ía pocit relax├ície a uvo─żnenia.

Medit├ícia tr├ęnuje s├║stredenos┼ą, va┼íu pozornos┼ą na jeden bod bez toho, aby v├ím myse─ż odbiehala do minulosti alebo bud├║cnosti. Spoma─żuje d├Żchanie, pulz, zni┼żuje krvn├Ż tlak a spotrebu energie v─Ćaka ─Źomu pom├íha uvo─żni┼ą nap├Ątie v tele.

Po─Źas medit├ície ─żudsk├Ż mozog vytv├íra alfa vlny. Alfa vlny zvy┼íuj├║ tvorivos┼ą, zlep┼íuj├║ schopnos┼ą u─Źenia sa, sp├ínok aj imunitn├Ż syst├ęm. Doch├ídza k spomaleniu starnutia buniek a k produkci├ş endorf├şnov, alebo horm├│nov ┼í┼ąastia, ktor├ę sa postaraj├║ o lep┼íiu n├íladu ─Źo je v├Żborn├í prevencia proti depresii a ├║zkosti.

Ako na n├ís medit├ícia p├┤sob├ş?
 • Spoma─żuje tep a srdcov├║ ─Źinnos┼ą
 • Zn├ş┼żuje krvn├Ż tlak
 • Zlep┼íuje kognit├şvne schopnosti
 • Zlep┼íuje sp├ínok
 • Zvy┼íuje imunitu
 • Produkuje dopam├şn a zlep┼íuje n├íladu
 • Zvy┼íuje kreativitu
 • Pom├íha lep┼íie zvl├ída┼ą boles┼ą 
 • Spoma─żuje d├Żchanie
 • Podporuje trpezlivos┼ą a empatiu

Ako za─Źa┼ą meditova┼ą

N├íjdite si pokojn├ę miesto

Vypnite si mobiln├Ż telef├│n, po─Ź├şta─Ź, telev├şzor aj r├ídio. Zavrite okn├í a minimalizujte okolit├ę rozpt├Żlenie. Miestnos┼ą by mala by┼ą dobre vyvetran├í a mala by v nej by┼ą optim├ílna teplota. Pri medit├íci├ş sa je potrebn├ę ut├ş┼íi┼ą a zjemni┼ą svoje zmysly. Vonn├ę ty─Źinky pr├şjemnej v├┤ne v├ím pom├┤┼żu spomali┼ą, upokoji┼ą telo aj myse─ż. Navodia pr├şjemn├║ a relaxa─Źn├║ atmosf├ęru. Alternat├şvou k vonn├Żm ty─Źink├ím s├║ vonn├ę ku┼żele alebo franti┼íky. ┼ápeci├ílna ar├│ma vonn├Żch ty─Źiniek prin├í┼ía pokoj a relax├íciu telu i du┼íi, o─Źis┼ąuje vzduch od bakt├ęri├ş a negat├şvnych energi├ş, odb├║rava stres, prehlbuje koncentr├íciu a prispieva k dobrej n├ílade.

Ak├ę ├║─Źinky maj├║ vonn├ę ty─Źinky?
 • Navodia pokojn├║ meditat├şvnu atmosf├ęru
 • Maj├║ aromaterapeutick├Ż ├║─Źinok na psychiku a em├│cie
 • Efekt├şvna o─Źista prostredia a aury
 • Podporuje ┼żivotn├║ energiu v tele
 • Pom├┤┼żu prekona┼ą negat├şvne em├│cie a my┼ílienky

Pre medit├íciu s├║ ide├ílne v├┤ne ako santalov├ę drevo, jazm├şn, kadidlo, lotos, vanilka, magn├│lia, alebo myrha. Proti stresu s├║ zase vhodn├ę v├┤ne ako bergamot, champa, ru┼ża, levandu─ża, kokos a vanilka. Na lie─Źenie odpor├║─Źame levandu─żu, santalov├ę drevo, myrhu a kadidlo.

Pohodlne sa usa─Ćte

Nepohodlie zo sedenia na zemi od meditovania mnoh├Żch odr├ídza. Sedenie na zemi v┼íak patr├ş k najide├ílnej┼í├şm medita─Źn├Żm poloh├ím. Pri seden├ş nezasp├şte a z├írove┼ł v├ím umo┼żn├ş dr┼ża┼ą chrb├ít rovn├Ż a v pred─║┼żen├ş. Polo┼żte si na zem pohodln├Ż medita─Źn├Ż vank├║┼íik a ponorte sa medit├ície.

Sna┼żte sa o prirodzen├ę d├Żchanie

V├í┼í dych by mal by┼ą uvo─żnen├Ż a prirodzeny. Sna┼żte sa nezasahova┼ą do prirodzen├ęho toku dychania, bu─Ćte len jeho pozorovate─żom. Medita─Źn├í sada Exclusive je skvel├Żm pomocn├şkom na upokojenie aj relax├íciu tela a mysle. Obsahuje v┼íetky predmety, ktor├ę budete potrebova┼ą na navodenie upokojuj├║cej atmosf├ęry. N├íjdete v nej vank├║┼í na pohodln├ę sedenie, 6 tradi─Źn├Żch ─Ź├şnskych minc├ş, svietnik v tvare lotosov├ęho kvetu, so┼íku sediaceho Budhu, 2 kri┼ít├í─żov├ę gule Feng Shui, bal├ş─Źek vonn├Żch ty─Źiniek a stojan na vonn├ę ty─Źinky.

Medit├ícia na pril├íkanie bohatstva, prosperity a z├şskanie pe┼łaz├ş

Zaobch├ídzanie s osobn├Żmi financiami, rozm├Ż┼í─żanie o platen├ş ├║─Źtov, v├Żpadkoch v pr├şjme alebo o pl├ínovan├ş bud├║cnosti m├┤┼że by┼ą ─Źasto stresuj├║ce, ─Źo sp├┤sobuje ├║zkos┼ą. Ak m├íte dlhodobo negat├şvne my┼ílienky a peniaze vn├şmate ako nie─Źo zl├ę a odpudiv├ę, len ┼ąa┼żko si ich pritiahnete do ┼żivota. Mo┼żno s├║ to pr├íve va┼íe negat├şvne my┼ílienky, ktor├ę blokuj├║ v├í┼í finan─Źn├Ż ├║spech. Skvel├í spr├íva je ┼że svoje n├ízory a perspekt├şvy, ktor├ę ovplyv┼łuj├║ to, ako o peniazoch prem├Ż┼í─żate m├┤┼żete zmeni┼ą.

Medit├ícia, ktorej technika sa zameriava na pril├íkanie pe┼łaz├ş, je jedn├Żm z naj├║─Źinnej┼í├şch sp├┤sobov, ako zlep┼íi┼ą svoju finan─Źn├║ situ├íciu. 

Po─Źas medit├ície zameriavate svoje vedomie a energiu na naplnenie t├║┼żob, ktor├ę priamo s├║visia s financiami. V─Ćaka ┼ípeci├ílnym technik├ím sa zbav├şte ├║zkostn├Żch my┼ílienok aj blok├íd, ktor├ę  v├ím stoja v ceste za peniazmi. 

Medit├ícia s aromatick├Żmi olejmi a svie─Źkami

R├┤zne esenci├ílne vonn├ę oleje v├ím pom├┤┼żu zv├Ż┼íi┼ą energiu po─Źas medit├ície. ─îaro vonn├Żch olejov a svie─Źok v├ím pom├┤┼że zv├Ż┼íi┼ą energiu pr├ş┼ąa┼żlivosti pe┼łaz├ş. K olejom, ktor├ę prin├í┼íaj├║ hojnos┼ą a bohatstvo rozhodne patria v├┤ne ako: pomaran─Ź, bazalka, bergamot, borovica a klin─Źekov├Ż olej. Aby magick├ę sily v├┤n├ş priniesli ─Źloveku pe┼ła┼żn├ę ┼í┼ąastie, v procese vykon├ívania medit├ície je potrebn├ę myslie┼ą na nie─Źo dobr├ę a predstavova┼ą si ako k vam tok pe┼łaz├ş prich├ídza. 

Zamyslite sa nad stavom svojho ┼żivota pr├íve teraz a sk├║ste presko─Źi┼ą negat├şvne ─Źasti. Zamerajte sa na veci, ktor├ę chcete dosiahnu┼ą, ─Źi u┼ż vo svojej kari├ęre, alebo financi├ích. Predstavte si, ak├ę by to bolo skvel├ę, a┼ż tieto veci z├şskate. Zamerajte sa na to, ak├ş ┼í┼ąastn├ş a spokojn├ş budete, ak pr├íve teraz spln├şte svoje ┼żelania.

Meditácia s mandalou

Pre ├║spech vo finan─Źn├Żch z├íle┼żitostiach, je ─Źasto d├┤le┼żit├ę pritiahnu┼ą k sebe ┼í┼ąastie. Bez ┼í┼ąastia mus├ş ─Źlovek prekona┼ą mno┼żstvo n├ístrah a prek├í┼żok. Mandala pom├íha predch├ídza┼ą ne┼żiaducim v├Żsledkom udalost├ş. 

Harmoniza─Źn├ş Spinner s mot├şvom mandaly v├ím pom├┤┼że naladi┼ą sa na pr├║d hojnosti. Po─Źas medit├ície s mandalou v├ím bud├║ prich├ídza┼ą na um r├┤zne in┼ípir├ície ku konkr├ętnym krokom ktor├ę budete m├┤c┼ą urobi┼ą, aby ste si pritiahli do svojho ┼żivota prosperitu a ├║spech. Mandala je zdrojom lie─Źivej energie, ale aj symbolom ┼í┼ąastia a tie┼ż je skvel├Żm pomocn├şkom pri odb├║ravan├ş stresu. Pom├┤┼że v├ím dosiahnu┼ą ├║spech a z├şska┼ą poznanie ako veci v ┼żivote zmeni┼ą tak aby ste sa dostali z negat├şvneho kruhu nedostatku do prosperity a hojnosti.

Pre─Źo je medit├ícia u┼żito─Źn├í na zlep┼íenie va┼íej finan─Źnej situ├ície?

 • Umo┼ż┼łuje kontrolu my┼ílienok
 • Pom├íha zn├ş┼żi┼ą stres a ├║zkos┼ą
 • Pom├┤┼że v├ím zosta┼ą v pokoji 
 • Poskytne v├ím pr├şle┼żitos┼ą vytvori┼ą si nov├Ż vz┼ąah k peniazom
 • Pom├┤┼że zlep┼íi┼ą s├║stredenie, zn├ş┼żi┼ą nepremyslen├ę impulzy a robi┼ą finan─Źn├ę rozhodnutia, ktor├ę v├ím nesk├┤r neubl├ş┼żia
Medit├ícia m├┤┼że pom├┤c┼ą pri pl├ínovan├ş bud├║cnosti

Pravideln├í medit├ícia a pozit├şvne afirm├ície v├ím pom├┤┼żu zmeni┼ą myslenie a vytvori┼ą si nov├Ż vz┼ąah k peniazom. S medit├íciou dok├í┼żete efekt├şvne zlep┼íi┼ą s├║stredenie a robi┼ą tak finan─Źn├ę rozhodnutia, ktor├ę v├ím nesk├┤r neubl├ş┼żia. Medit├íciou si tie┼ż vytvor├şte jasn├Ż poh─żad na pl├ínovanie va┼íej bud├║cnosti v─Ćaka ─Źomu zlep┼í├şte svoju situ├íciu a prinesiete si do ┼żivota bohatstvo na v┼íetk├Żch ├║rovniach: duchovnej, emocion├ílnej, ment├ílnej, fyzickej aj materi├ílnej.

Komentár

Captcha

Prihl├ísi┼ą sa

Menu

V├í┼í ko┼í├şk

Nie s├║ ┼żiadne produkty vo Va┼íom ko┼í├şku